جیبیمه، تمامی بیمه ها در جیب شما
ورود | ثبت نام   جیبیمه | تمامی بیمه ها در جیب شما صفحه اصلی
مجله جیبیمهدرباره ما

مجموعه جیبیمه فعالیت تحقیقاتی خود را در زمینه ارائه خدمات بیمه ای از سال 1395 شروع نموده که پس از تحقیقات لازم میدانی و عملی توانست سایت بازاریابی خود را در زمینه خدمات بیمه ای پیاده سازی نماید.
این مجموعه متشکل از کارشناسان فروش و متخصیص صنعت بیمه می باشد تا بتواند شرایط بسیار خوبی را از طریق علم بازاریابی و تخصص بیمه ای، برای انتخاب هرچه بهتر شما مصرف کنندگان عزیز، فراهم نماید.
مجموعه جیبیمه خود را متعهد می داند تا خدمات بیمه ای را بطور کامل و صحیح به مصرف کنندگان معرفی نماید تا بهترین انتخاب را داشته باشند.
همچنین مجموعه جیبیمه با توجه به قوانین بیمه مرکزی، وظیفه بازاریابی در ارائه خدمات را به عهده دارد و با نمایندگی های معتبر بیمه ها در ارتباط می باشد تا بیمه نامه شما عزیزان، توسط نمایندگان رسمی بیمه که مجوزهای لازم را از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران دارند ، صادر گردد.
ما اهداف بسیار بلند مدتی را برای کسب رضایت شما عزیزان داریم و در شروع کار با خود عهد بستیم تا فرهنگ بیمه را در جامعه فراگیر نماییم تا نگاه مردم به بیمه متفاوت گردد و بسته به میزان درآمدشان، بهترین بیمه و پوشش بیمه ای را برای خود انتخاب نمایند تا بیمه بتواند در روزهای سخت همراه خود و خانواده آنها باشد...
اگر بخواهیم به مواردی از مزیت های خرید اینترنتی بیمه اشاره کنیم باید بگوییم که در خرید اینترنتی بیمه، شما میتوانید با پرکردن اطلاعات بیمه درخواستی مدنظرتان و مقایسه قیمت و شرایط شزکت های بیمه ای موجود، انتخاب صحیحی داشته باشین و بیمه خود را در کمترین زمان ممکن بدون اینکه نیاز باشد به یکی از نمایندگی های بیمه سر بزنید، سفارش دهید و در محل مورد نظرتان آن را دریافت نمایید، که درنهایت، هم در زمان خود و هم در هزینه پرداختیتان صرفه جویی و دقت لازم را خواهید داشت.
کمترین کار ما ارائه مقایسه دقیق و شفافی از قیمت و شرایط شرکت های بیمه ای تحت نظارت بیمه مرکزی حمهوری اسلامی ایران می باشد، و سعی می نماییم خدمات جدیدی را در برای آرامش خاطر و سهولت شما نیز در این زمینه ارائه دهیم.
منتظر خبرها و محصولات جدید ما باشین...نظرات و پیشنهادات


 
نام و نام خانوادگی
شماره موبایل
ایمیل
 
 

 
در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید:
 
 در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید: